Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Konzultace s odborníky

Rádi s vámi probereme váš případ do detailu

  • vyhodnotíme současný stav
  • doporučíme technologie
  • navrhneme postup
  • připravíme kalkulaci na míru bez skrytých nákladů

Děkujeme, vaši zprávu jsme si uložili a co nejdříve ji vyřídíme.
Požadavek se nepodařilo zpracovat.

* povinné údaje

Martin HALAMA

Konzultant

Martin HALAMA

Specialista na e-mailing zahájil svoji internetovou profesní kariéru v roli webmastera. V internetové agentuře zaměřil svoji pozornost také na analytiku a webovou architekturu, příležitost k systematickému rozvoji odborných znalostí však našel až ve společnosti MAKRO Cash&Carry ČR, v níž byl specialistou zodpovědným za přípravu a distribuci newsletterů. Po několika letech přešel do konzultační společnosti ACOMWARE, kde se jeho doménou stala komplexní strategie e-mailingu. Je držitelem nejvyšší certifikace Watson Campaign Automation a úzce spolupracuje na vývoji pro Maileon.

Je spoluzakladatelem technologické společnosti Mailnatives, v níž postupně vkládá své know-how do rozvoje sady unikátních nástrojů pro profesionální e-mail marketing. Svoji publikační činnost rozděluje mezi blog a odborné portály, znalosti předává rovněž na specializovaných školeních a přednáškách, které v poslední době zaměřuje především na oblast moderních možností on-line akvizic a premarketingu.

Od roku 2016 je duchovním otcem a garantem konferencí Emailing 2020, pro které zajišťuje obsah a zahraniční vystupující. Od roku 2014 je stabilním členem poroty soutěže WebTOP100, vloni se stal odborným garantem soutěžní kategorie E-mailingová kampaň.